Oferta
ZADAJ PYTANIE

Lek. med. Magdalena Graczyk

Specjalista chirurgii plastycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku  (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny) i specjalistą chirurgii plastycznej. Od 2004 roku jest związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w której do dziś pracuje i szkoli specjalizujących się lekarzy. W latach 2009-2010 odbywała szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

Ukończyła wiele kursów i staży z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej: m.in. w Turku w Finlandii (Plastic and General Surgery Inpatient Ward , Turku University Hospital (Tyks), 2006) i w Atlancie w Stanach Zjednoczonych jako stypendystka The Southeastern Society of Plastic and Reconstructive Surgeons w 2016. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE).

Uczestniczy regularnie w szkoleniach i kongresach naukowych, również jako wykładowca.

Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej: m.in. korekcje w obrębie twarzy (powieki, usta, podbródek), operacje powłok ciała w tym brzucha, ud, ramion i pleców.  A jej największą pasją jest chirurgia piersi, która jest również  tematem rozprawy doktorskiej.