Oferta
ZADAJ PYTANIE

O nas

Klinika Chirurgii
Jednego Dnia

PERFECT MEDICA czyli kilka słów o nas

90% pacjentów Perfect Medica to osoby z polecenia.

Klinika została uruchomiona w 1998 roku, jako jeden z pierwszych prywatnych zakładów opieki zdrowotnej. Miniony czas to setki zadowolonych pacjentów, którym z powodzeniem udało się pomóc na płaszczyźnie poprawy zdrowia i urody. Ich uśmiech, wzrost samooceny czy jakości życia są naszą najlepszą wizytówką i motorem do nieustannego dbania o każdy detal działalności. Równie motywująca jest świadomość, że blisko 90% obecnych klientów kliniki to osoby z polecenia przez zadowolonych pacjentów. Cieszy nas, że cenią nasze wieloletnie doświadczenie, bezkompromisowo indywidualne podejście, nieustannie wzbogacaną ofertę zabiegów, atrakcyjne ceny i wysokie standardy obsługi.

 

Chirurgia Jednego Dnia z alternatywą dłuższego pobytu.

Większość oferowanych zabiegów wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym i wymaga pozostania pacjenta w sali wybudzeń wyłącznie przez kilka godzin. Jest to rozwiązanie, które bardzo ceni sobie każdy, kto preferuje powrót do pełni sił we własnym otoczeniu. Nie mniej jednak, dla pełnego komfortu, klinika posiada przyjemne, zaadaptowane sale pobytowe z węzłem sanitarnym i wieloma udogodnieniami. Hospitalizację w takim miejscu śmiało można nazwać wypoczynkiem.

Czujna obserwacja światowych trendów w medycynie estetycznej, a także uważne wsłuchiwanie się w realne potrzeby naszych pacjentów, mają zdecydowanie największe przełożenie na nieustannie rozbudowywany wachlarz usług. Pamiętamy, że pacjentki obok chirurgii plastycznej, szukają zabiegów nieinwazyjnych, o krótszym okresie rekonwalescencji, ale dających podobne efekty. Dlatego nasza oferta to wzajemnie uzupełniające się zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i naczyniowej, dermatologii estetycznej i klinicznej, ginekologii estetycznej, okulistyki z operacjami zeza, kosmetologii. Wykonujemy także diagnostykę USG tętnic i żył metodą Dopplera oraz zabiegi depilacji laserowej.

Doświadczenie,
Bezpieczeństwo, Komfort

Dlaczego tak wiele osób wybiera PERFECT MEDICA?

Doświadczeni, zdecydowanie najlepsi w Trójmieście lekarze.

Wiążemy się wyłącznie z wysokiej klasy lekarzami, którzy są najlepszymi specjalistami w Trójmieście. Posiadają niezbędne przygotowanie zawodowe oraz doświadczenie, a także świetny kontakt z pacjentami. Wymagane przed zabiegiem konsultacje to moment, kiedy pacjenci oprócz uzyskania wszelkich informacji - nabierają zaufania do swojego lekarza. Wiemy, jak bardzo istotną kwestią jest to dla obu stron. Warto zaznaczyć również, że w trakcie operacji nad bezpieczeństwem krążeniowo - oddechowym czuwają doświadczeni anestezjolodzy.

Niezwykle sprawny i zgrany zespół wspomagający.

Naszym priorytetem jest perfekcyjna opieka medyczna, a jest ona możliwa dzięki świetnemu zespołowi wspomagającemu, który w niezmienionym składzie pracuje od samego początku funkcjonowania kliniki. Doświadczone, fachowo przygotowane pielęgniarki dbają o bezpieczeństwo i komfort zabiegów oraz zapewniają doskonale działającą logistykę kliniki. Rozumieją, że dla wielu pacjentów estetyka wyglądu jest równie ważna, jak zdrowie.

Najlepiej wyposażona w regionie klinika ze strefą operacyjną i hospitalizacyjną

Nieustannie dążymy do perfekcji, dlatego to właśnie nasza klinika jest najlepiej przygotowana do jednoczesnego przyjmowania i operowania wielu pacjentów. Jako jedyni w Trójmieście posiadamy aż trzy wysokiej klasy gabinety konsultacyjne i dwie, w pełni wyposażone w doskonały sprzęt, sale operacyjne. Pracują w nich niezależne zespoły lekarskie. Bogata w aparaturę sala wybudzeń z kilkoma łóżkami i całodobowym dyżurem pielęgniarskim to kolejne miejsce, do jakiego trafia pacjent kliniki. Sale pobytowe, w których można spędzić do 72 godzin, są przystosowane również dla osób niepełnosprawnych i posiadają własne łazienki. Przemyślana aranżacja pokoi ma na celu umilenie okresu rekonwalescencji naszych pacjentów. Nie bez znaczenia jest fakt, że budynek kliniki posiada przestronną, bardzo elegancką recepcję, jest w pełni klimatyzowany i dysponuje bezpłatnym parkingiem.