Oferta
ZADAJ PYTANIE

Polecane zabiegi

10-05-2021

Operacja palucha koślawego

Paluch koślawy (hallux valgus), potocznie nazywany haluksem, to choroba zwyrodnieniowa, która polega na deformacji stawów stóp. Gdy leczenie zachowawcze nie wystarczy, operacja może uwolnić Cię od bólu, skorygować współistniejące zniekształcenia stopy i pomóc Ci w powrocie do Twojej codziennej aktywności. Ortopeda pomoże Ci zadecydować, czy operacja jest najlepszym wyborem w Twoim przypadku.

20-11-2020

Zabiegi falą akustyczną Storz Medical D Actor

Marzysz o jędrnej, sprężystej skórze? Chcesz zredukować tkankę tłuszczową?  Zapraszamy na zabieg falą akustyczną. 

Zabieg jest nieinwazyjny (nie uszkadza skóry), trwa zwykle 30-45 minut, nadaje się do wszystkich typów skóry, może być wykonywany całorocznie a jego efekt jest długotrwały. Fala akustyczna pobudza naturalne mechanizmy naprawcze organizmu ludzkiego, zwiększa dotlenienie i ukrwienie tkanek, poprawia elastyczność przyspieszając produkcję kolagenu i elastyny, zmniejsza rozmiar komórek tłuszczowych.

25-03-2020

Operacja plastyczna powiek

Plastyka powiek (blepharoplastyka) należy do najpopularniejszych operacji plastycznych i polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i/lub zwiotczałej skóry powiek oraz tzw. worków pod oczami.

24-03-2020

Operacja plastyczna piersi

W klinice Perfect Medica istnieje wiele opcji korekty wielkości i kształtu piersi: ich rozmiar może ulec zmniejszaniu albo powiększeniu, można je podnieść i ujędrnić albo odtworzyć po operacji mastektomii. Wykonujemy również zabieg ginekomastii dla mężczyzn.

22-03-2020

Depilacja laserowa

Od wielu lat prowadzono badania nad unowocześnieniem laserów używanych w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia. Tak powstał najnowocześniejszy LightSheer™ Diode Laser System-laser diodowy, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów.