Oferta
ZADAJ PYTANIE

Dr n. med. Jacek Grudziński

Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej


Rzeczowy, merytoryczny, doskonale przygotowany do zawodu. Na jego stronie internetowej można przekonać się o tym, czytając kolejne etapy kariery i specjalizacji. Jedna rozmowa z doktorem Jackiem wystarcza, by odnieść, a nawet ugruntować wrażenie, że jest to człowiek, który doskonale wie, czego chce i mocno stąpa po ziemi.

Zastępca ordynatora ds. ekonomizacji w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń AM w Gdańsku. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej uzyskał w 2003 roku, a trzy lata później, uchwałą Rady Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny. W Perfect Medica ściśle współpracuje z dr Ireną Grobelny.

Jest członkiem wielu organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, P.T. Leczenia Oparzeń, P.T. Leczenia Ran, ESPRAS - Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, ISPRAS - Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, EBA – Europejskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń.

Rzeczowy, merytoryczny, doskonale przygotowany do zawodu. Na jego stronie internetowej można przekonać się o tym, czytając kolejne etapy kariery i specjalizacji. Jedna rozmowa z doktorem Jackiem wystarcza, by odnieść, a nawet ugruntować wrażenie, że jest to człowiek, który doskonale wie, czego chce i mocno stąpa po ziemi. Długa kolejka zaplanowanych zabiegów i licznych konsultacji jest świadectwem jego zawodowstwa. Nic dziwnego, bo Jacek Grudziński jest lekarzem bardzo zaangażowanym w to, czego się podejmuje. „Cała przyjemność pracy z pacjentem polega na jego zakwalifikowaniu, zoperowaniu i patrzeniu, jak cieszy się z wyników”.

Dodaje, że nie preferuje rozwiązań, gdzie jego zadaniem byłby sam zabieg – chce mieć osobisty kontakt i pewność, że pacjent po zabiegu czuje się już dobrze. Takie podejście determinuje do pracy od rana do wieczora, co nie byłoby możliwe, gdyby nie fakt, że jego praca jest również pasją. „Przychodzący do mnie pacjenci doskonale wiedzą, czego chcą. Są merytorycznie przygotowani i pewni swej decyzji. Dla mniej jest jednak jasne, że zawsze stają za nią emocje. I nic dziwnego. Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na medycynę estetyczną i świadomość wpływu urody na jakość życia”. Podkreśla, że największą sztuką jest takie operowanie, aby wyniki były subtelne, ale znacząco poprawiające tak samopoczucie, jak i realny wygląd pacjenta.

Zapraszamy
do konsultacji

operacje nosa
odsysanie tłuszczu
powiększenie piersi
podniesienie lub pomniejszenie piersi
korekcje odstających małżowin usznych
plastyka powłok brzucha
face lift
plastyka powiek dolnych i górnych
powiększanie ust
usuwanie znamion i nowotworów skóry
korekcja blizn pooparzeniowych i pourazowych
dermabrazja