Oferta
ZADAJ PYTANIE

Dr n. med. Irena Grobelny

Specjalista chirurgii plastycznej


Najlepszą reklamą doktor Ireny jest nieustannie dzwoniący do niej telefon. Nie musi inwestować w PR, ponieważ to ona sama i jej praca są najlepszą wizytówką. Jak przyznaje, preferuje„konkretne działanie”, które zaprocentowało powszechną teorią, że Irena Grobelny należy do absolutnej czołówki najczęściej polecanych specjalistów chirurgii plastycznej. Komplementowana, sprytnie i z klasą zmienia kierunek rozmowy, by opowiedzieć o swoich pacjentach i relacjach z nimi. To na nich woli się skupić.

 

Z zaangażowaniem opowiada o tym, jak ważny jest pierwszy kontakt

„Zaufanie to nie mit, to baza pozwalająca na doskonałą relację pacjenta z lekarzem. Po tylu latach praktyki, wystarczy mi chwila, by się przekonać czy ta istotna więź jest wytworzona.”

Zdecydowana większość osób, zgłaszających się z problemem do Ireny Grobelny, wie czego oczekuje, a doktor podkreśla, że do każdego pacjenta podchodzi z dużą dozą indywidualizmu.

„Zdaję sobie sprawę, że każdy potrzebuje innego podejścia. Wspólnym mianownikiem jest jedynie obawa czy zabieg spełni pokładane w nim oczekiwania”. Nie ugnie się, by przeprowadzić operację, która w jej ocenie jest niepotrzebna. Z wrodzoną asertywnością wskazuje w takich sytuacjach inne partie ciała, które warto skorygować. O swojej pracy mówi, że jest naturalną konsekwencją genetycznych uwarunkowań. Pasjonatka architektury i malarstwa z powodzeniem pracuje z najbardziej wymagającym tworzywem – ciałem ludzkim.

Irena Grobelny - zastępca ordynatora oraz starszy wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Perfect Medica ściśle współpracuje z dr Jackiem Grudzińskim. Jest członkiem wielu organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, P.T. Leczenia Oparzeń, P.T. Leczenia Ran, ESPRAS - Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, ISPRAS - Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, EBA – Europejskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń.

Zapraszamy
do konsultacji

operacje nosa

odsysanie tłuszczu

powiększenie piersi

korekcje odstających małżowin usznych

plastyka powłok brzucha

face lift

plastyka powiek dolnych i górnych

usuwanie znamion i nowotworów skóry

korekcja blizn pooparzeniowych i pourazowych

dermabrazja