Oferta
ZADAJ PYTANIE

Lek. Anna Budzyńska-Sildatke

Okulista


lek. med. Anna Budzyńska – Sildatke emanuje spokojem, a o swojej pracy mówi z powagą, z niemal wyczuwalnym w głosie doświadczeniem. Bez wątpienia je posiada, gdyż od wielu lat z powodzeniem zajmuje się leczeniem zeza i niedowidzenia u dzieci i dorosłych. Można śmiało powiedzieć, że niesie nadzieję tym, którzy ją utracili. „Dorośli pacjenci z zezem przychodzą do mnie z dużym życiowym deficytem. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że najprawdopodobniej mają znacznie gorszy start i jest im na co dzień po prostu trudniej. Wszystkie zawody wymagające dobrej prezencji są nieosiągalne.

Ludzie lubią patrzeć sobie w oczy. Oni na taki luksus nie mogą sobie pozwolić.” Doktor Annę wyróżnia determinacja, by pomóc im zmienić tę sytuację. Identyfikuje się z chorymi i ich położeniem, dlatego też mocno podkreśla, jak ważne jest operowanie małych dzieci. „Nie znamy dokładnej lokalizacji problemu zezowego, ale jest on nierozerwalnie związany z mózgiem”. Cierpliwie tłumaczy, że dzieci do lat 10-ciu mają największą szansę nauczenia się widzenia jednocześnie obojgiem oczu. Na konsultacjach buduje bardzo dobrą relację, gdzie zaufanie odgrywa główną rolę. Jest szczera wobec tych, którzy zwracają się z problemem. Niezłomnie przypomina każdy aspekt związany z operacją i jego wynikiem. W jej towarzystwie czuje się komfort uczciwej, dobrej energii.

http://bliskausluga.pl/wizytowka/21347-budzynska-sildatke-anna-gabinet-okulistyczny

Anna Budzyńska – Sildatke - jest ordynatorem Oddziału Leczenia Zeza i Niedowidzenia Szpitala Specjalistycznego św. Wojciecha w Gdańsku Zaspie. W branży znana jako wybitny specjalista w zakresie leczenia zeza i niedowidzenia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Zapraszamy
do konsultacji
  • leczenie niedowidzenia

  • leczenie zeza

  • operacje zeza