+48  501 050 220
Oferta
Umów wizytę

Polecane zabiegi

20-11-2020

Zabiegi falą akustyczną Storz Medical D Actor

Leczenie falami akustycznymi wykorzystuje naturalne mechanizmy naprawcze organizmu ludzkiego. Mechaniczny bodziec wytwarzany przez fale akustyczne przekształca się w aktywność chemiczno-biologiczną. Skutkiem tego jest zwiększenie jędrności skóry, lepsze dotlenieni i ukrwienie tkanek, zmniejszenie rozmiarów komórek tłuszczowych, wzrost produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest nieinwazyjny (nie uszkadza skóry), trwa zwykle 30-45 minut, nie wymaga odpoczynku, nadaje się do wszystkich typów skóry, może być wykonywany całorocznie a jego efekt jest długotrwały.

25-03-2020

Operacja plastyczna powiek

Plastyka powiek (blepharoplastyka) należy do najpopularniejszych operacji plastycznych i polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i/lub zwiotczałej skóry powiek oraz tzw. worków pod oczami.

24-03-2020

Operacja plastyczna piersi

W klinice Perfect Medica istnieje wiele opcji korekty wielkości i kształtu piersi: ich rozmiar może ulec zmniejszaniu albo powiększeniu, można je podnieść i ujędrnić albo odtworzyć po operacji mastektomii. Wykonujemy również zabieg ginekomastii dla mężczyzn.

22-03-2020

Depilacja laserowa

Od wielu lat prowadzono badania nad unowocześnieniem laserów używanych w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia. Tak powstał najnowocześniejszy LightSheer™ Diode Laser System-laser diodowy, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów.