ZABIEG DEPILACJI

OFEROWANE ZABIEGI:
- Depilacja okolic:
  górna warga, broda, skronie, policzki, uszy, baczki, szyja, dłonie
  pachy, bikini, bikini brazylijskie, plecy, łydki, uda, całe nogi;

DEPILACJA METODĄ - Laser LightSheer™ Diode

Od wielu lat prowadzono badania nad unowocześnieniem laserów używanych w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia. Tak powstał najnowocześniejszy obecnie LightSheer™ Diode Laser System-laser diodowy, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów. Duża moc, odpowiednio długi czas trwania impulsu sprawiają, że depilacja jest trwała. Niepowtarzalny system chłodzenia końcówką ChillTip™ umożliwia aktywne chłodzenie i sprawia, że zniszczeniu ulega większa liczba włosów podczas jednokrotnego przyłożenie do skóry, a także sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Zabieg wykonywany jest przez personel, który przeszedł specjalistyczne przeszkolenie, prowadzone przez producenta- firmę Lumenis® LightSheer™ Diode Laser System jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku światowym.

Na czym polega metoda?

Metoda polega na niszczeniu włosa i jego cebulki wiązką lasera. Komórki pigmentowe wewnątrz włosa absorbują światło lasera, wskutek czego nagrzewają się i w ten sposób ulegają zniszczeniu. Ponieważ cebulki włosów znajdują się w różnych stadiach wzrostu, nie wszystkie mogą być usunięte podczas jednej sesji. Dla całkowitego pozbycia się owłosienia konieczne będzie poddanie się kilku zabiegom w regularnych odstępach czasu. Najlepsze efekty osiąga się przy ciemnych włosach i jasnej karnacji skóry. U osób z jasnymi włosami efekt trwałej depilacji jest mniej pewny ze względu na małą ilość pigmentu w cebulkach włosów. Białe i siwe włosy nie zawierają barwnika i z tego względu są niewrażliwe na działanie lasera.

Czy depilacja laserowa boli?

Większość osób nie skarży się na ból towarzyszący zabiegowi. Odczuwalny może być on jednak przez osoby, których skóra i włosy zawierają dużą ilość pigmentu (ciemne włosy i karnacja). Znieczulenie nie jest zwykle potrzebne gdyż większość pacjentów zdecydowanie dobrze znosi zabieg, czasami stosuje się miejscowo krem znieczulający.


Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

By efekt depilacji był optymalny istotne jest, by nie opalać skóry około 1 miesiąc przed zabiegiem. Dotyczy to również korzystania z solarium i kremów brązujących. Najlepsze efekty osiąga się, gdy włosy mają długość około 1-2mm, dlatego nie należy usuwać owłosienia przed zabiegiem(włosy zostaną zgolone do pożądanej długości już w gabinecie)

Cennik

górna warga

50 pln  100 pln

broda

50 pln  100 pln

pachy

200 pln  250 pln

bikini

200 pln

bikini brazylijskie

400 pln

pachy + bikini

350 pln  400 pln

plecy

300 pln   600 pln

łydki

400 pln

uda

400 pln    600 pln

całe nogi

800 pln   1.000 pln

skronie

100 pln

policzki

200 pln

uszy

100 pln

baczki

200 pln

szyja

250 pln

dłonie

200 pln

przedramiona

150 pln 200 pln

ramiona

300 pln

ręce (całe)

450 pln 550 pln

kark

250 pln

brodawki sutkowe

150 pln

linia biała

150 pln

brzuch

300 pln 500 pln

pośladki

300 pln

stopy

100 pln 300 pln