Jesień to idealny czas na pozbycie się niechcianych włosków. Skorzystaj z wyjątkowej promocji na depilację laserową!

Wakacje to czas słońca – a co za tym idzie, opalania! Trzeba wtedy zrezygnować z zabiegów depilacji laserowych. Wiecie dlaczego? Opalanie pobudza wytwarzanie melaniny w naszym naskórku, od której zależy kolor skóry i włosów – im jest jej więcej, tym ciemniejsza jest karnacja i włosy. Podczas depilacji melanina odpowiada za pochłanianie wiązek lasera, który z kolei niszczy ciemniejsze elementy. Dlatego opalanie przed depilacją jest niewskazane – pochłanianie lasera przez melaninę naskórka może znacząco obniżyć  skuteczność zabiegu i grozi poparzeniem skóry.

 

Najlepszym czasem na depilację laserową jest właśnie jesień! Opalenizna wtedy blednie, skóra się regeneruje. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję – jeśli przyprowadzisz ze sobą koleżankę, otrzymasz 10% zniżki, a jeśli 3 koleżanki – 1 zabieg depilacji laserem pod pachami gratis!

 

Dowiedz się więcej o bezbolesnej depilacji laserowej najnowszym laserem i zapisz się na zabieg jeszcze dziś: rejestracja@perfectmedica.pl oraz 501 050 220!