LASEROTERAPIA

OFEROWANE ZABIEGI:

- Ginekologiczne, laserowe zabiegi nietrzymania moczu, odmładzające i regenerujące miejsca intymne
- Laseroterapia miejsc intymnych
- Laserowe zwężenie pochwy
- Plastyka przedsionka pochwy (introitoplastyka)
- Poporodowa plastyka krocza
- Wybielenie skóry okolic intymnych


O ZABIEGACH:

Ginekologiczne, laserowe zabiegi nietrzymania moczu, odmładzające i regenerujące miejsca intymne – by żyło się lepiej!
Laser ginekologiczny CO2 Edge One – z myślą o kobietach

Klinika Perfect Medica jest miejscem, gdzie tak zwane „wstydliwe” problemy kobiet definitywnie tracą swoją moc. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości lasera, który służy do odmładzania intymnych narządów kobiecych. Wykonywane zabiegi rekonstruują je, przywracając pierwotną estetykę oraz funkcjonalność. Ma to ogromne znaczenie dla wszystkich pań, którym dokuczają dolegliwości związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, będących w niełatwym okresie menopauzy lub po porodzie. Niemal bezinwazyjny zabieg pozwala na szybki powrót do pełnego komfortu życia.

Jak to działa?

Laser tego typu posiada specjalne końcówki ze skanerem, które wprowadza się do wnętrza waginy, dzięki czemu laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy i wargi sromowe. W tym momencie następuje fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy, a w rezultacie stymulacja kolagenu w błonie śluzowej. To wystarczy, by została przywrócona funkcjonalność waginy, na przykład sprzed porodu czy też sprzed okresu menopauzy. Pochwa zyskuje zdecydowanie lepszą estetykę, wzrasta elastyczność oraz poziom jej nawilżenia. Jakość życia intymnego, samooceny, komfortu zdecydowanie się polepsza.

Cały zabieg jest bezbolesny, trwa tylko kilka minut, a pożycie intymne można wznowić już po tygodniu.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Zabiegi są dedykowane wszystkim paniom, które odczuwają dyskomfort związany z miejscami intymnymi. Podczas konsultacji z naszym ginekologiem, pacjentka dowiaduje się o liczbie zabiegów, koniecznych do osiągnięcia pożądanego efektu. W określonych przypadkach wystarczy jeden zabieg a w bardziej złożonych do pięciu zabiegów w odstępach od 1 do 6 miesięcy, indywidualnie dostosowanych do przypadku. Do zabiegu niezbędne jest ważne badanie cytologiczne.

Koniec z nietrzymaniem moczu!

Problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu ma podłoże anatomiczne i dochodzi tu do nadmiernej ruchomości cewki moczowej i pęcherza oraz zwieraczowe z osłabieniem mięśnia zwieracza cewki. Kobiety swój problem często ukrywają, latami cierpiąc w milczeniu. Poród lub okres menopauzy prowadzą do osłabienia mięśni dna miednicy oraz rozciągnięcia pochwy, co może doprowadzić do zmiany kąta nachylenia cewki moczowej. Bezbolesny, szybki zabieg laserem realnie odmienia jakość życia każdej z pań, które podejmują decyzję o leczeniu tą metodą. Następuje wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszaru wokół ujścia cewki moczowej. Dodatkowo użycie lasera stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, dzięki czemu następuje ich namnażanie się. Tkanki obkurczają się, a cały proces prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej, co przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie.

Szybki powrót do komfortu po porodzie!

Poród bardzo często pozostawia swój ślad w postaci rozluźnienia tkanek pochwy. Każdy kolejny to pogłębienie stanu, który z czasem może okazać się kłopotem na płaszczyźnie satysfakcji z pożycia seksualnego. Nie mniejszym problemem jest towarzyszące tej sytuacji nietrzymanie moczu.

Powrót do pełnego komfortu jest możliwy dzięki leczeniu przy użyciu lasera, którego wiązki odmładzają ścianki pochwy. Jest to skuteczna, bezbolesna i bardzo szybka metoda, by odzyskać elastyczność pochwy, zmniejszyć jej rozmiar, a zwiększyć stopień nawilżenia.

Satysfakcja po menopauzie jest możliwa!

Spadek poziomu estrogenu w okresie menopauzy ma swoje konsekwencje w postaci atrofii narządów płciowych. Kobiety narzekają na suchość pochwy i towarzyszący temu ból podczas stosunku, pojawiające się swędzenie i pieczenie, wysiłkowe nietrzymanie moczu czy też rozluźnienie pochwy. Objawy te w znaczącym stopniu obniżają jakość życia, znacznie je utrudniają i bywają przyczyną spadku samooceny i ogólnego przygnębienia.

Doskonałym i bardzo wysoko ocenianym przez pacjentki rozwiązaniem jest poddanie się leczeniu z wykorzystaniem lasera. Nieinwazyjny zabieg powoduje obkurczenie pochwy, eliminuje problem nietrzymania moczu i odbudowuje błonę śluzową. Cały proces odbywa się podczas jednej lub kilku sesji, a jego efekt ma realne przełożenie na poprawę jakości życia dojrzałych kobiet.

Cennik

Ginekologiczne, laserowe zabiegi nietrzymania moczu, odmładzające i regenerujące miejsca intymne:

pojedynczy zabieg

1.900 pln

pakiet 3 zabiegów

3.800 pln

pakiet 5 zabiegów

6.000 pln

Wybielanie warg sromowych - jeden zabieg

od 500 pln

Powiększenie warg sromowych kwasem hialuronowym

od 2.500 pln

Laserowe zwężenie pochwy

od 1.900 pln

Poporodowa plastyka krocza

od 1.900 pln

Lifting krocza nićmi Narrover Vaginal

od 2.500 pln